Doe ook mee met de competitie

Op maandagavond is er in Sporthal De Meent de mogelijkheid om vrij te spelen en/of te trainen. Maar wat is er nou leuker om voor het 'echie' te spelen tijdens een officiële Nederlandse Badminton Bond-competitie tegen badmintonverenigingen uit de regio?

Teamindeling competitie seizoen 2018/2019

De resultaten van de teams die competitie spelen zijn online te bekijken. Klik hieronder op de teamkop om de resultaten, programma en de stand van de betreffende competitie te bekijken. Dit werkt echter alleen bij de Najaarscompetitie. De resultaten van de Voorjaarscompetitie worden handmatig bijgehouden.

RCZ Voorjaarscompetitie 2019

Team BCS 1

Otto Finkensieper (captain)

Jack Verheijden

Marijke Ringers

Rianda Verheijden

 

Reserve

Erica Schijf 

 

Datum Wedstrijden                         Score Plaats Hal
14-02-2019 BC Schoonhoven BC Voorburg  2-6 Schoonhoven De Meent
18-02-2019 BC Schoonhoven Sweti Day  6-2 Schoonhoven De Meent
01-03-2019 BBS Bodegraven BC Schoonhoven  5-3 Bodegraven De Sporthoeve
05-03-2019 BC Alblasserdam BC Schoonhoven  5-3 Alblasserdam Blokweer
22-03-2019 Sweti Day BC Schoonhoven  1-7 Delft De Buitenhof
29-03-2019 BC Voorburg BC Schoonhoven   Voorburg Forum Kwadraat
04-04-2019 BC Schoonhoven BC Alblasserdam   Schoonhoven De Meent
15-04-2019 BC Schoonhoven BBS Bodegraven   Schoonhoven De Meent

Team BCS 2

Nick Finkensieper (captain)

Wouter Wesselius

Roos de Laet

Joyce de Laet

Liora Geene

Datum Wedstrijden   Score Plaats Hal
07-02-2019 BC Schoonhoven BCRS 6-2 Schoonhoven De Meent
12-02-2019 BC Ablasserdam 2 BC Schoonhoven 0-8 Alblasserdam Blokweer
22-02-2019 BBS Bodegraven 2 BC Schoonhoven 0-8 Bodegraven De Sporthoeve
11-03-2019 BC Schoonhoven BBS Bodegraven 2 8-0 Schoonhoven De Meent
14-03-2019 BC Schoonhoven De Meteoor 6-2 Schoonhoven De Meent
21-03-2019 BC Schoonhoven BC Deo 5-3 Schoonhoven De Meent
25-03-2019 BC Schoonhoven BC Alblasserdam 2   Schoonhoven De Meent
03-04-2019 BC Deo BC Schoonhoven   Nootdorp Jan Janssen
08-04-2019 De Meteoor BC Schoonhoven   Hellevoetsluis De Morgestont
23-05-2019 BCRS BC Schoonhoven   Spijkenisse Maaswijk

Team BCS Heren 1

Tjeerd Huisman (captain)

Erwin Vos

Jurgen van der Bas

Jeroen Langerak

Tim Blom

 

Reserve

Max van der Hek

Joris Murck

Luc van Pierre

Datum Wedstrijden   Score Plaats Hal
07-02-2019 BC Schoonhoven Smashing Monster 2-4 Schoonhoven  De Meent
22-02-2019 BC Voorburg BC Schoonhoven 5-1 Voorburg Forum Kwadraat
28-02-2019 Rokkeveen BC Schoonhoven 6-0 Rokkeveen De Veur
07-03-2019 BC Schoonhoven Rokkeveen 1-5 Schoonhoven De Meent
12-03-2019 Den Hoorn BC Schoonhoven 6-0 Den Hoorn De Hoornbloem
21-03-2019 BC Schoonhoven BC Voorburg 2-4 Schoonhoven De Meent
28-03-2019 Smashing Monster BC Schoonhoven 5-1 Monster De Wielepet
04-04-2019 BC Schoonhoven BC Nerash   Schoonhoven De Meent
08-04-2019 BC Schoonhoven Den Hoorn   Schoonhoven De Meent
15-04-2019 BC Nerash BC Schoonhoven   Bergschenhoek De Ackers

Team BCS Heren 2

Kevin Haagen (captain)

Nienke van Vliet

Kasper Meerhof

Danny Driessen

Keetie van Rooijen

 

Reserve

Max van der Hek

Joris Murck

Luc van Pierre

Datum Wedstrijden   Score Plaats Hal
14-02-2019 BC Schoonhoven Onder Ons 0-6 Schoonhoven  De Meent
22-02-2019 BC Maassluis BC Schoonhoven 4-2 Maassluis Wethouder Smithal
01-03-2019 BC Vlist BC Schoonhoven 6-0 Bergambacht De Waard
07-03-2019 BC Schoonhoven BC Vlist 0-6 Schoonhoven De Meent
14-03-2019 BC Alblasserdam BC Schoonhoven 5-1 Alblasserdam Blokweer
04-04-2019 BC Schoonhoven BC Alblasserdam   Schoonhoven De Meent
08-04-2019 BC Schoonhoven BC Maassluis   Schoonhoven De Meent
15-05-2019 Onder Ons BC Schoonhoven   Den Haag Loosduinen

Najaar 2018/2019

Team M1 (Mannennajaar C-Klasse)

Tim Blom

Tjeerd Huisman

Jeroen Langerak

Luc van Pierre

Jurgen van der Bas

Erwin Vos

 

Team BCS 1 (6e divisie afd. 20 NOZ)

Otto Finkensieper

Jack Verheijden

Marijke Ringers

Erica Schijf

Rianda Verheijden

 

Team BCS 2 (6e divisie afd. 23 NOZ)

Nick Finkensieper

Wouter Wesselius

Liora Geene

Joyce de Laet

Roos de Laet